RealArts.cz

Vážení a milí čtenáři,

dovolte mi abych Vás srdečně přivítal na portálu www.realarts.cz, který vzniká jako druhý originální webový projekt pod hlavičkou Charon media s.r.o. Na těchto stránkách se od října 2013 pravidelně setkáváte s novinkami ze světa kultury, zvláště pak výtvarného, užitého a živého umění.

Na našem magazínu se dozvíte o aktuálních akcích, novinkách v dějinách umění, ale i o aktuálních kauzách spojených s uměním, ale také zajímavé tipy o investicích do umění a starožitností, a to jak v oblasti malířství, sochařství a zejména uměleckého řemesla. Navštěvujeme české i evropské galerie a muzea, jejichž profil pak pravidelně představujeme. Na našich stránkách se můžete setkat s reportáží z mnichovské Pinakotéky, mimořádnými obrazy ze Šternberského paláce, špičkovými sklářskými kusy z Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a postupně budeme přidávat další. Spolupracujeme s řadou veřejných, ale i soukromých institucí, velmi si vážíme naší spolupráce s Českými centry, agenturou Ministerstva zahraničí, Domu umění města Brna. Jsme mediálními partnery obnovy dvou barokních památek – zámku Vrbičany a casina v Milešově, kde podporujeme benefiční festival Milešovfest.

 Váš šéfredaktor

Mgr. Ondřej Slanina

v současnosti doktorand oboru Dějiny křesťanského umění na Katolické teologické fakultě Univerzity Karlovy a odborný spisovatel

Sledujte nás také na

facebooku – facebook

twitteru – #RealartsCz